Психолог, онлайн консультації
Я підтримую український народ та Україну у боротьбі з військовим вторгненням
Практикуючий сімейний психолог. Гештальт-терапевт у дитячо-батьківських відносинах. Медіатор.
Привіт, мене звуть – Юлія Кудряшова.
Маю досвід роботи з дітьми від 5-ти років, підлітками та дорослими у груповому та індивідуальному форматі. Мама двох синів (6 та 13 років). В роботі спираюсь на гештальт-підхід (феноменологію), системну сімейну психологію, арт-прийоми, пісочну терапію, ігротерапію, казкотерапію, медитативні практики, ненасильницькі методи спілкування, МАК, позитивну психологію, медіацію.


Спеціалізуюся на дитячо-батьківських відносинах, відносинах подружніх пар, проживання кризових періодів, труднощах підліткового віку, дитячих травмах, страхах, тривожних розладах, профілактика гаджетозалежності. Глибоко розумію і опорна у темі особистих кордонів (відповідальність, контроль, вибори), адаптації до нових умов (переїзд, розкриття сімейних таємниць, установок, розвінчування міфів, розлучення, нові відносини), пошук особистих смислів, проживання криз та переоцінка цінностей. Працюю очно та online. В індивідуальному та груповому форматах.

Медіатор у торгово-промислових спорах, шлюборозлучних досудових та судових процесах. Підтримую та направляю у створенні та виконанні мирової (медіативної) угоди та поділі відповідальності за виховання, благополуччя та освіту дітей подружжям під час та після розлучення.
 • Освіта
  • Закінчила Інститут професійної освіти
  • Додатково пройшла 120 годин навчання за програмою "Ведення дитячо-батьківських груп" (тілесні практики, психо-емоційний розвиток, вікові кризи, травми, страхи, сором, вина) у Київському Інституті Гештальту та Психодрами
  • Закінчила спецкурс "Організаційне консультування в гештальт-підході"
  • Закінчила І ступінь гештальт у КІГіП
  • На даний момент навчаюсь на II ступені КІГіП
  • Закінчила навчання за спеціалізацією "Клінічна психологія"
  • Здобула додаткові знання "Зцілення травми творчістю" (Нідерланди/США)
  • Вивчаю тему "Соціальний театр" як інтервенція соціальних проблем (Іспанія)
  • Пройшла навчання за міжнародною програмою кризового консультування С6 у 2022 році
  • Проходжу навчання спеціалізації "Сексологія в гештальтному підході"
  • Дипломований спеціаліст "Медіатор" (торгово-промислові та сімейні спори)
  • Регулярна особиста терапія з 2017 року
  • Регулярна супервізія з 2019 року
  • Учасник інтервізійної групи з 2020 року
 • Досвід
  • Приватна практика та консультування в індивідуальному та груповому форматах (онлайн/офлайн) з дітьми, підлітками, дорослими та сімейними парами з 2017 року
  • Організатор та ведуча шкільних таборів, тренінгів та майстер-класів для батьків та школярів початкової та середньої шкіл (3 роки)
  • Організатор Міжнародного дискусійного клубу PSYcuisine (проведено три зустрічі на теми "Травма", "Сепарація", "Кохання")
  • Медіатор у торгово-промислових суперечках, шлюборозлучних процесах, внутрішньосімейних конфліктах
  • Автор, організатор та ведуча онлайн тренінгу "САМдопомога" для дітей 7-10 років
  • Автор, організатор та ведуча онлайн тренінгу "Сила в тобі" для дітей 10-14 років (3 роки)
  • Автор, організатор та ведуча тренінгу "I can do it myself" для дітей 10-14 та 14-16 років
  • Автор, організатор та ведуча онлайн тренінгу "Хто Я" для старших підлітків 15-16 років
  • Волонтерська діяльність: кризове консультування, підліткова група-4 місяці (6 годин на тиждень), жіноча підтримуюча терапевтична група-6 місяців (двічі на місяць по 3 години)
 • Проекти
  Ведуча терапевтичних груп для підлітків та жінок, вимушено переміщених українців у Барселоні, Іспанія (тривалість 6 місяців).
  Організатор та провідна Арт-терапевтичних груп для українських дітей 3-8 років (тривалість 4 місяці) у Барселоні, Іспанія.
  Волонтер-психолог, консультант індивідуальні та групові підтримувальні зустрічі у Таррагоні (Іспанії).
  З березня 2022 року сімейний психолог у "Школа підтримки та допомоги українцям" по серпень 2022 року (Салоу, Іспанія).
  Кризовий консультант у воєнний час для людей, які мешкають на території України.

  Співзасновник сервісу "Свідомий Батьківський Контроль" - сервіс з профілактики та роботи з гаджетозалежністю у дітей, підлітків та дорослих людей.
  Автор "Школа дорослішання", організатор та ведуча тренінгу "Сила тобі" та "Можу сам", "САМдопомога" та "Хто Я". Організатор та модератор Міжнародного дискусійного клубу PSYcuisine.
  Організатор Міжнародної конференції на тему "Сепарація", "Травма" та "Кохання".

Теми, з якими працюю
Послуги та ціни
Разова психологічна консультація
1800 грн/ 50€
Освітня консультація психолога. Здобуття психологічних знань з хвилюючої теми.
Терапевтична зустріч
1700 грн/ 45€
Перша сесія має на увазі знайомство з людиною навпроти та її запитом. Надалі підтримує особиста терапія, підсвічування несвідомих процесів, робота із запитом.
Послуги медіатора для фізичних осіб (сімейні суперечки, шлюборозлучні процеси, поділ майна, опіки та відповідальності, компенсація)
5000 грн/ 140€/ час
Зустріч з медіатором допомагає заощадити сили, час і гроші, знайти розуміння для збереження сімейної позиції (батька, матері, бабусі, дідуся тощо). Ви отримуєте договір з медіатором, медіативну угоду (приймається судом як мирову угоду, засвідчується нотаріусом), медіативне застереження (доречність використання процедури медіації).
Послуги медіатора для юридичних осіб
18000 грн/ 500€/ час
Медiативна процедура збереже репутацію, час та гроші вашої компанії. Розбір, кокуси, формування претензій та змісту спору, супровід сторін у подоланні труднощів комунікації. У разі досягнення взаємно вигідного рішення, складання та нотаріальне засвідчення медiативної угоди та визначення логістики подальшої взаємодії. Вирішимо проблеми у бізнесі швидко, ефективно, грамотно.
Психологічна консультація-діагностика типу виховання для батькiв
2000 грн/ 55€
Проведення вичерпної діагностики дитячо-батьківських відносин визначення типу виховання. Виявлення складнощів та труднощів допомагає у встановленні відкритого діалогу та довіри, усунення порушень прихильності.
Вторинна (розширена) консультація щодо результатів діагностики для батьків
2500 грн/ 70€
На консультації батьки/опікуни зможуть обговорити з фахівцем усі аспекти, які хвилюють і заважають зрозуміти, які конкретно є труднощі у контакті (з собою, з дитиною) та їх причини.
Сімейна консультація разова
3500 грн/ 85€
Сімейна консультація допоможе вам та вашому партнеру знайти причини конфлікту, повернути радість спільного життя та цінність партнера. Фахівець вислухає вас і підсвітить ресурси, що не використовуються, для подальшого поліпшення якості життя.
Терапія сімейних пар
2600 грн/ 65€
Тривала (від 6 місяців) терапевтична робота. 1,5-годинні зустрічі раз на тиждень. Робота із запитом. Наявність пари регулярно. У терапії сімейних пар немає правих та винних. Немає правильного та неправильного. Незалежно від того, хто є ініціатором, терапевт - не суддя, не арбітр. Основна моя роль - допомогти налагодити порозуміння між подружжям/партнерами.
Записатися на прийом
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з полiтикою конфіденційності